Navigace - Tunisko
Dovolená Tunisko Recenze hotelů Tunisko
Novinky Tunisko Hotely a ubytování Tunisko
Víza Tunisko Fotogalerie Tunisko
Mapy a průvodce Tunisko Informace Tunisko

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Prodávající
Prodávajícím je provozovatel internetových obchodů a rezervačních systémů (včetně těchto stránek), společnost Marco Polo International, spol. s r.o. (IČ: 00299766) se sídlem Petrská 23, Praha 1, 110 00, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod značkou C.827.

Prodej knih a dalšího zboží

platební a dodací podmínky
Kupující má na výběr z řady možností plateb, i převzetí zboží. Platby jsou možné převodem na účet provozovatele (před odesláním zboží), platební kartou, nebo v hotovosti na místě při osobním převzetí na naší provozovně. Zboží je možné převzít vyzvednutím v provozovně na adrese Petrská 23, Praha 1, nebo dodáním na adresu uvedenou v objednávce kupujícího. V takovém případě je k objednávce účtované poštovné 100,-Kč. Zboží je také možné poslat na dobírku na libovolnou adresu v ČR. V případě dobírky je k poštovnému účtované navíc dobírkové 50,-Kč.

Slevy
Na vybrané zboží poskytujeme slevu oproti maloobchodní ceně. Tato sleva je uvedena v detailu produktu a je již započtena do jeho ceny.

storno objednávky, reklamace a záruka
Před expedicí objednaného zboží může kupující objednávku zrušit, nebo upravit telefonicky, nebo zasláním emailové zprávy. Kontaktní údaje naleznete na stránce kontaktů.
Zákazník má právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodů (výjimkou je zboží upravené dle přání zákazníka). Po uplynutí této doby je zákazníkovi na dodané zboží poskytnuta záruční doba stanovená zákonem. Reklamace může být provedena telefonicky, osobně v prodejně, e-mailem, faxem nebo písemně na adresu provozovatele. Při reklamaci musí kupující předložit doklady o koupi zboží (paragon, faktura).


Prodej Zájezdů

odeslání objednávky
Kupující má možnost při hledání své dovolené odesílat libovolný počet objednávek. Tyto objednávky jsou nezávazné a jsou brány jako projevení zájmu o daný zájezd, respektive jeho poptávka.

rezervace, sepsání smlouvy, platba
Po komunikaci s naším prodejním odděl