Navigace - Tunisko
Dovolená Tunisko Recenze hotelů Tunisko
Novinky Tunisko Hotely a ubytování Tunisko
Víza Tunisko Fotogalerie Tunisko
Mapy a průvodce Tunisko Informace Tunisko


Aktuálně: Co nabízí Tabarka

Tabarka v severozápadní části Tuniska (asi 170 km od hlavního města) doslova bere dech. Jde o poměrně nové turistické centrum, letiště zde bylo vybudováno roku 1992. Zájem o ně však rychle roste. Zásluhu na tom má především fakt, že město je zasazeno do romantické hornaté krajiny s písečnými plážemi, korálovými útesy, skalami a zalesněným vnitrozemím. Sympatický přístav pro výletní lodě, střežený starobylou pevností z dob, kdy se po moři volně proháněli piráti, leží na úpatí monumentálního horského masivu pokrytého hustými lesy a protkaného horskými potůčky.

V antice byla Tabarka obchodním městem Féničanů, dnes nabízí návštěvníkům harmonický koktejl tradic dvou tisíciletí a současnosti. Během dovolené si zde opravdu náležitě odpočinete - můžete hrát golf, potápět se, nechat se hýčkat thalassoterapií. Letní jazzový festival v Tabarce v červenci navštěvují tisíce milovníků hudby.


Přidáno dne: 12.04.2013
Zdroj: info-tunisko.cz

Starší zprávy

Provozovatel:


cestování dovolená exotická dovolená


Partneři:


TOPlist

V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net