Navigace - Tunisko
Dovolená Tunisko Recenze hotelů Tunisko
Novinky Tunisko Hotely a ubytování Tunisko
Víza Tunisko Fotogalerie Tunisko
Mapy a průvodce Tunisko Informace Tunisko


Essaraya – magický svět v tuniské Medině

U vchodu do starého města, z té strany, co je Souk Essarajine, se nachází „Essaraya“ – jedno ze starodávných obydlí tuniské aristokracie. Prošla pozoruhodnou rekonstrukcí a přeměnou v restauraci s ukázkami kvalitní řemeslné výroby.

Restaurace Vás tak očaruje svým poklidem uprostřed shonu, že zatoužíte ochutnat něco z vytříbené tuniské kuchyně. Abyste mohli lépe spojit příjemné s užitečným, Essaraya Vám nabízí malý tichý salonek, který se hodí třeba k obchodním schůzkám. A po práci už můžete pozvat na oběd nebo na večeři nejen své obchodní partnery, ale hlavně svou rodinu a přátele.


Přidáno dne: 16.04.2013
Zdroj: sopka.cz

Starší zprávy

Provozovatel:


cestování dovolená exotická dovolená


Partneři:


TOPlist

V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net