Navigace - Tunisko
Dovolená Tunisko Recenze hotelů Tunisko
Novinky Tunisko Hotely a ubytování Tunisko
Víza Tunisko Fotogalerie Tunisko
Mapy a průvodce Tunisko Informace Tunisko


Dar pro trvalý rozvoj ekoturistiky

Světová banka schválila Tunisku dar ve výši 4,72 milionů USD. Tato dohoda byla podepsána ve středu 6. března 2013.

Peníze mají být vynaloženy zejména na trvalý rozvoj ekoturistiky v určených oblastech a to za předpokladu, že nedojde k porušení bio rovnováhy v pouštních oblastech a ve třech národních pouštních parcích: Dghoumes (v oblasti Tozeur), Jbil (oblast Kebili) a národní park Bouhedma (oblast Sidi Bouzid a Gafsa).

Tento projekt podporuje aktivity vytvářející pracovní místa, výnosy získané z ekoturistiky se vrátí do místních organizací, jako např. do zemědělských asociací, organizací podporujících ženy a mládež za předpokladu, že se aktivně zapojí do tohoto programu.


Přidáno dne: 19.09.2013
Zdroj: sopka.cz

Starší zprávy

Provozovatel:


cestování dovolená exotická dovolená


Partneři:


TOPlist

V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net