Navigace - Tunisko
Dovolená Tunisko Recenze hotelů Tunisko
Novinky Tunisko Hotely a ubytování Tunisko
Víza Tunisko Fotogalerie Tunisko
Mapy a průvodce Tunisko Informace Tunisko


IBIS – Wok &co: nový koncept v Tunisku

Hotel Ibis, značka hotelového řetězce Accor, hotel se nachází se již rok v samém centru hlavního města Tuniska, má 152 plně klimatizovaných pokojů s připojením wifi.

„ Tento hotel je určený pro různorodou klientelu: obchodníky, rodiny i dvojice“, řekl jeho ředitel p. Mohamed Trabelsi během tiskové konference, která se konala dne 3.května 2013. Jeho síla spočívá nejen ve vysoké úrovni jeho služeb nabízených personálem mladým, ale kvalifikovaným a hlavně motivovaným k dobrému výkonu, ale také vším, co nabízí ke zvýšení pohodlí svých návštěvníků: komfortní pokoje, moderní lůžkoviny a hlavně výbornou restauraci.

Tato restaurace Wok &co představuje v Tunisku nový směr. Je velmi originální, nachází se v přízemí hotelu a nabízí speciality francouzské, italské i asijskou kuchyni a to vše připravované pouze ze sezónních a čerstvých surovin místními kuchaři přímo před klientem.


Přidáno dne: 19.09.2013
Zdroj: sopka.cz

Starší zprávy

Provozovatel:


cestování dovolená exotická dovolená


Partneři:


TOPlist

V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net