Navigace - Tunisko
Dovolená Tunisko Recenze hotelů Tunisko
Novinky Tunisko Hotely a ubytování Tunisko
Víza Tunisko Fotogalerie Tunisko
Mapy a průvodce Tunisko Informace Tunisko

       Co je potřeba zajistit a vědět před cestou?

      Víza
      Očkování, nemoci
      Celní předpisy
       Co si mám koupit na cestu?
      Návštěvu kterých zemí můžu s tím zkombinovat?

Tunisko - Co si mám koupit na cestu?

Záleží, kdy se vydáte na cestu. Během léta vám stačí vzít si něco lehčího a vzdušného na sebe. Nezapomeňte si však sebou vzít lehčí svetr, protože večery mohou být relativně chladnější, zejména na Sahaře nebo v horách. Obuv vám stačí plážová. Pokud ovšem budete chodit po památkách nebo na túry, přibalte si s sebou pevnou obuv. V zimě je nutné vzít si ochranu proti dešti. Rovněž nezapomeňte na pokrývku hlavy, sluneční brýle a krém na opalování se silným faktorem. Běžné hygienické pobřeby jako je mýdlo, šampon, toaletní papír, dámské hygienické potřeby jsou v Tunisu běžně k dostání, zejména ve větších městech.

Průvodce a mapy


Tunisko...
Tunisko - DVD
99 Kč
Svět...
Svět na dosah - za magickou krásou exotických zemí
224 Kč

Provozovatel:


cestování dovolená exotická dovolená


Partneři:


TOPlist

V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net