Navigace - Tunisko
Dovolená Tunisko Recenze hotelů Tunisko
Novinky Tunisko Hotely a ubytování Tunisko
Víza Tunisko Fotogalerie Tunisko
Mapy a průvodce Tunisko Informace Tunisko

       Na co si tam dát pozor, jak se tam chovat?

      Nemoci, nebezpečná zvířata
      Dopravní předpisy
       Společenská etiketa
      Co tam nesmím jíst a pít
      Osobní bezpečnost

Tunisko - Společenská etiketa

Přestože je Tunisko poměrně liberální země, snad kvůli velkému množství zahraničních turistů, přece jen je to země muslimská a tomu se také musíte přizpůsobit. Většina lidí je velmi konzervativní, co se týče oblečení. Ačkoliv není zakázáno slunění nahoře bez u hotelových bazénů nebo na plážích, v ostatních případech je na vhodné oblečení kladen velký důraz. Ženám se doporučuje mít zakrytá ramena a dlouhé kalhoty nebo sukně, zejména pokud jdete na prohlídku mediny a mešit. Totéž ovšem platí i pro muže.
Dejte si také velký pozor na fotografování, nesmějí se fotografovat nebo filmovat policejní a státní objekty a také uniformované osoby.
Prohlídka mešit je možná kromě pátků a časů modliteb, vstup do modlitebních sálů je přísně zakázán!
V Tunisku jsou díky bývalému prezidentovi Habibu Bourguibovi životní podmínky žen mnohem lepší než v jiných islámských státech.

Průvodce a mapy


Tunisko...
Tunisko - DVD
99 Kč
Svět...
Svět na dosah - za magickou krásou exotických zemí
224 Kč

Provozovatel:


cestování dovolená exotická dovolená


Partneři:


TOPlist

V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net