Navigace - Tunisko
Dovolená Tunisko Recenze hotelů Tunisko
Novinky Tunisko Hotely a ubytování Tunisko
Víza Tunisko Fotogalerie Tunisko
Mapy a průvodce Tunisko Informace Tunisko

       Na co si tam dát pozor, jak se tam chovat?

      Nemoci, nebezpečná zvířata
      Dopravní předpisy
      Společenská etiketa
      Co tam nesmím jíst a pít
       Osobní bezpečnost

Tunisko - Osobní bezpečnost

Tuniská vláda udělala za poslední desetiletí velké tažení proti kriminalitě. Tunis se dá považovat za velmi bezpečnou zemi, nicméně si dávejte pozor na své osobní věci a pokud to nevyžaduje situace, nenechávejte věci bez dozoru. Nedávejte okázale najevo, že máte peníze. Dobře si hlídejte fotoaparáty a kamery. Zloději se snaží najít někoho, koho lze jednoduše okrást, nedávejte jim tuto možnost. Noste kvalitní tašky, které se nerozepínají lehce. Větší částky peněz a cennosti si nechávejte v hotelovém sejfu a pokud ho nemáte k dispozici, peníze si rozdělte na několik menších částek. Udělejte si kopie pasu a veškerých důležitých dokumentů. Nejlepší je chodit ve skupině a hlídat jeden druhého. Zloději také často využívají nadšení turistů, kteří při prohlídkách zajímavostí, zapomínají hlídat své kapsy. Ženy by neměly chodit po setmění samy a rovněž se doporučuje pohybovat se jen po turistických lokalitách a nechodit do ztemnělých uliček. Vyvarujte se také užívání nebo převážení drog. V Tunisu můžete jít lehce do vězení i za malé množství marihuany.
Pro Tunisko platí základní bezpečnostní opatření, jako pro jakékoliv státy na světě. Pokud nebudete zbytečně riskovat a vystavovat se nebezpečí, nehrozí Vám opravdu žádné problémy.


Průvodce a mapy


Tunisko...
Tunisko - DVD
99 Kč
Svět...
Svět na dosah - za magickou krásou exotických zemí
224 Kč

Provozovatel:


cestování dovolená exotická dovolená


Partneři:


TOPlist

V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.


Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz Photo-gallery.cz Hotely-online.cz Mapy-průvodce.cz Zájezdy.org thajsko.net Photogallery Fotogalerie Accommodation Ubytování-online.com Egypt-info.cz kypr.info Chorvatsko- zájezdy.cz Dovolená-Bulharsko.cz JižníAfrika.net Brazílie-info.cz Argentina-info.cz Švýcarsko.org Seychelly.cz Vietnam-info.cz Malajsie.cz Maledivy.info Mauritius-info.cz Afrika-KEŇA.cz tunisko.net